www.vyvojelektro.cz
info@vyvojelektro.cz

O nás

Dělejme třeba sebenepatrnější věc, ale dělejme ji nejlépe na světě. Udělej nejdokonalejší past na myši a svět si vyšlape cestu k tvým dveřím, povídá Emerson, a moje zkušenosti potvrzují správnost jeho slov.

Tomáš Baťa

Jsme malá rodinná společnost zabývající se vývojem  a certifikací elektroniky.  Základ společnosti tvoří bratři Křepelkovi, kteří se rozhodli nabídnout své znalosti a dlouholeté zkušenosti z oboru .Pro plnění komplexních přání zákazníků využíváme samozřejmě i externí spolupracovníky a partnerské firmy.

 

Hlavním cílem naší společnosti je pomoci Vám s vývojem, testováním, zavedením do výroby, ale i uvedením na trh  Vašich výrobků. Svým klientům nabízíme řešení šitá na míru jejich aktuálním  požadavkům a vždy doporučíme postup, který považujeme v dané situaci za nejvýhodnější pro zákazníka.

Zkušenosti jsme získali převážně při vývoji zdravotnických prostředků podporující životní funkce pacientů,  přístrojů pro invitro diagnostiku, kosmetických přístrojů, ale např. i elektroniky pro elektronovou mikroskopii. 

 

Své znalosti se snažíme neustále rozšiřovat a držet se tak moderních trendů v oblasti elektroniky.

Pojďme na to.

Pokud máte jakoukoliv poptávkou, komentář či dotaz, neváhejte nás kontaktovat.